Konkrety, konkrety, konkrety!

Dodano: 25-01-2016

Mamy pierwsze konkretniejsze informacje na temat czasówki w Belęcinie, jeśli oczywiście nie nastąpi jakaś strasznie nieprzewidziana zmiana!

Pierwszym hitem, którym chciałem się z Wami podzielić jest informacja, że głównym sponsorem imprezy będzie leszczyńska firma Spinko! Kolarze firmy Spinko pojawiali się już na czasówce, teraz będą mogli się czuć, jak u siebie!

Kolejne informacje, bardziej praktyczne dla uczestników są następujące. Termin iście zimowy, 20 marca. Bez zmian wpisowe: 10zł. Bez zmian elektroniczny pomiar czasu.

Są małe zmiany w kategoriach. Postaramy się już w lutym, pewnie bliżej środka, odpalić zapisy. Ustalimy sobie jakiś termin w marcu i jeśli do tej daty zapisze się co najmniej 5 pań i wpłaci wpisowe, utworzymy dla zawodniczek osobną klasyfikację medalową. Brak pozostałych kategorii wiekowych czy rowerowych pozostaje bez zmian. Szybszych zapraszam na szczyptę rywalizacji, mniej szybkich, na mile spędzony czas pośród braci kolarskiej.

Uważam, że należy również zmienić coś, jeśli chodzi o certyfikaty. Radek z GKRu zawsze się napoci i namęczy przy projektowaniu certyfikatu, który rok w rok jest po prostu prześliczny. Drukarnia drukująca certyfikaty nie robi tego niestety za darmo. A uczestnicy? Cóż... w zeszłym roku niemalże 75% (!!!) wypisanych równiutkim pismem Tadzia certyfikatów pozostało nieodebranych. Zaledwie 1 (!) osoba poprosiła o wysyłkę certyfikatu na adres domowy (bez dodatkowych kosztów). Dla niektórych zawodników certyfikat jest miłą i jedyną pamiątką po zawodach, tak więc nie chcę z niego w ogóle rezygnować. Ale skoro dla większości to niepotrzebny kawałek papieru, to chyba należy zmienić coś z tym. Mój pomysł to dodanie w formularzu zapisów pytania "Czy chcesz papierowy certyfikat uczestnictwa?" i odpowiedź TAK lub NIE. Niezainteresowani certyfikatem po prostu z niego zrezygnują. Lepszego pomysłu nie mam. Może wy, drodzy uczestnicy macie lepszy pomysł? Certyfikat to 10% każdego wpisowego, te 10% można przeznaczyć na inne, ciekawsze rzeczy.

Więcej informacji pojawi się niebawem, zapisy pojawią się pewnie w drugim tygodniu lutego. Wzorem poprzedniego roku będzie 150 miejsc.Komentarze

teknokiller

Skomentowano: 20-03-2016

Witam! jak zawsze pełni radości w ten pierwszy dzień wiosny ,wypełnieni mocą dziękujemy za zabawę a dla spragnionych statystyk szybki link do wyników.!!! czuwajcie Bracia Wiatru!!! http://live.ultimasport.pl/451/exportPdf.php

teknokiller

Skomentowano: 11-03-2016

Witam!pogodę szykują w rozdzielniku.... http://www.twojapogoda.pl/16dni_kolejne.htm Lista pełna,Trzeba zacząć odliczanie dni....10,

Dodaj komentarz

NICK

Wpisz słowo kolarz (blokada antyspamowa)

KOMENTARZ

Wykorzystano 0/1000 znaków

Nasi dobrodzieje i znajomi

Projekt i wykonanie: Maciej Rościszewski 2012