Belęcin 2018 - do startu, gotowi...?

Dodano: 01-02-2018

START!

Od dłuższego czasu przygotowania do czasówki idą pełną parą. Styczeń już za nami, więc najwyższy czas na konkrety! W tym roku czasówka odbędzie się 18 marca w niedzielę. Zaktualizowany program znajduje w odpowiedniej zakładce. Wpisowe zostaje na stałym poziomie 10zł. Mała zmiana dotyczy zapisania się na starcie. Dalej jest taka możliwość, ale z racji tego, że w poprzednich latach wielu zawodników zapisywało się na starcie (a nam rozwalało to troche listę startową) w tym roku zapisanie na starcie będzie kosztowało 50zł. Zachęcamy do zapisania się wcześniej i opłacenia wpisowego zawczasu. Wzorem lat poprzednich limit startujących to 150 osób. Decyduje kolejność wpłaty wpisowego.

Kolejną nowością jest zakładka, w której zebrane są materiały na temat Bolesława Zajiczka, który patronuje czasówce. Jeśli ktoś nie wie, kim był Pan Bolek, zapraszam gorąco do zapoznania się z tą niezwykłą postacią.

W zakładce Regulamin podany jest zaktualizowany regulamin imprezy. Proszę wpłacać wpisowe wyłącznie na numer konta podany w regulaminie. Pieniądze przelane na inne konto... przepadną!

PS. Czyżby zapisy były już otwarte... :)?Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

NICK

Wpisz słowo kolarz (blokada antyspamowa)

KOMENTARZ

Wykorzystano 0/1000 znaków

Nasi dobrodzieje i znajomi

Projekt i wykonanie: Maciej Rościszewski 2012