Czasowka - niestety - musi zostać przełożona!

Dodano: 16-03-2018

Czasówkę – niestety – jestem zmuszony przełożyć na inny termin. Już tłumaczę swoją decyzję. Jakakolwiek by ona nie była, będzie to zły wybór. Puścić w trudnych i nie do końca przewidywalnych warunkach – źle. Przełożyć – źle. Odwołać – jeszcze gorzej. Osobiście byłem najbardziej chętny na to, by czasówki nie przekładać i puścić zawodników w takich warunkach, jakie będą w niedzielę. Śniegu najprawdopodobniej nie będzie dużo, mróz będzie lekki i pełne słońce. Ale z drugiej strony ma być zimny wiatr. No i sprawa najważniejsza – gdyby się ktokolwiek potrzaskał na sliskim, wtedy wina moralna spadnie na mnie, jako na organizatora. Sporo osób odezwało się do mnie z informacją, że jeśli czasówka odbędzie się w niedzielę, to po prostu nie przyjadą, bo jazda w takich warunkach nie będzie żadną przyjemnością. Nie jest sztuką wypiąć się na zawodników i skasować wyłącznie wpisowe. Chcę, by moja impreza była dla uczestników, a nie dla mnie.

Wiem, że część z Was nie będzie zadowolonych, a nawet będzie wściekła. Cóż, przykro mi z tego powodu. Jak pisałem wyżej z tej sytuacji nie było dobrego wyjścia. Było wyjście złe i jeszcze gorsze. Możecie wieszać psy na mnie, przełożenie imprezy to wyłącznie moja decyzja.

Ale do konkretów:

- czasówka zostanie przeprowadzona w późniejszym terminie. W przyszłym tygodniu ustalimy z Ultimą dogodny termin i podamy go do wiadomości,

- po podaniu terminu, który niestety raczej na 99% będzie kolidował z jakąś imprezą MTB, zostaną ponownie otworzone zapisy. Będzie ogromna prośba do wszystkich osób, które nie będą chętne do startu w nowym terminie o kontakt ze mną – zwrócę wpisowe. Najprawdopodobniej uda nam się dopiąć budżet, więc nie będzie konieczności podwyższenia wpisowego!

- wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować do mnie. Wszystkich proszę o rozpropagowanie wiadomości wśród znajomych, żeby na 100% wiadomość o przełożeniu imprezy do Was wszystkich dotarła.Komentarze

fremen

Skomentowano: 16-03-2018

Nie miałem startować w czasówce bo już wcześniej zapisałem się na inną imprezę więc ta decyzja może pozwoli mi wystartować w przyszłym terminie. Jazda na szosie przy minusie i wietrze do przyjemnych nie należy. Dodatkowo może być ślisko więc po co ryzykować. Wpadnijcie na duathlon w niedzielę - w lesie powinno być bezpieczniej i cieplej.

Dodaj komentarz

NICK

Wpisz słowo kolarz (blokada antyspamowa)

KOMENTARZ

Wykorzystano 0/1000 znaków

Nasi dobrodzieje i znajomi

Projekt i wykonanie: Maciej Rościszewski 2012